کشور صادرکننده برق به یکباره با کمبود برق مواجه شد!

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: قطعی برق باعث می‌شود تا تولید متوقف شود و در پی آن کارگران بیکار شوند، باید جلوی این مسئله گرفته شود.

به گزارش اقتصاد ما، جبار کوچکی نژاد، با اشاره به قطعی برق و تاثیر رمرز ارزها در این رابطه گفت: رمز ارزها مسیری در حوزه ارزی است که برق وحشتناکی را مطالبه می‌کند.

وی تاکید کرد: ما هیچ وقت در این فصل سال این مقدار قطعی برق نداشته ایم لذا بنده معتقدم هم وزارت اقتصاد و هم وزارت نیرو در این بخش باید پاسخگو باشند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه فعالیت های زیرزمینی در حوزه رمز ارزها مشکل‌ساز شده است، گفت: فعالیت ها در بخش رمز ارزها به طور کلی زیرزمینی بوده و مجوز لازم را ندارد لذا مسئولین به راحتی می‌توانند متوجه شوند که کدام قسمت کشش بیش از حد در بخش مصرف برق دارد.

وی با بیان اینکه اقدامات لازم باید از سوی مسئولین در زمینه جلوگیری از هدر رفت برق نجام داده شود، تاکید کرد: در حال حاضر ما به سمت فصل گرم سال پیش می رویم و مسئولین باید در زمینه قطعی‌برق پاسخگو باشند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه ما ‌زمانی صادرکننده برق بودیم، اظهار داشت: مگر می‌شود کشوری که صادرکننده برق بوده به یکباره با کمبود برق مواجه شود.

نمانیده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با بازار تاکید کرد: زیرساخت‌ها در تامین برق به خوبی وجود دارد اما در مدیریت مشکل داریم و نباید مردم تاوان کسب درآمد برخی افراد در حوزه رمز ارزها را بدهند.

کوچکی‌نژاد با بیان اینکه ما باید در شرایط بد اقتصادی به دنبال کمک به مردم و بخش‌های تولیدی باشیم، اظهار داشت: به واقع قطعی برق باعث می‌شود تا تولید متوقف شود و در پی آن کارگران بیکار شوند که باید جلوی این مسئله گرفته شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.