ثبت‌نام طرح مسکن ملی در همه شهرستان‌های استان به جز یزد

یزد- معاون مسکن و ساختمان اداره راه و شهرسازی استان یزد گفت: ثبت نام پنجمین مرحله طرح ملی اقدام مسکن در همه شهرستان‌های استان به جز مرکز استان از امروز آغاز و به مدت یک هفته ادامه دارد.

به گزارش «اقتصاد ما»، احسان خواجه رضایی بیان کرد: ثبت نام پنجمین مرحله طرح ملی اقدام مسکن از امروز در همه‌ شهرهای استان یزد به غیر از شهر یزد آغاز شده و سرپرستان خانوار می‌توانند با مراجعه به آدرس tem.mrud.ir با وارد کردن کدملی و شماره تلفن ثبت نام کنند.

معاون مسکن و ساختمان اداره راه و شهرسازی استان یزد با اشاره به اینکه بعد از ثبت نام و انجام پالایش مشخصات، لیست نهایی واجدان شرایط مشخص می‌شود افزود: بعد از تأمین زمین کار ساخت و ساز پیگیری می‌شود.

لازم به ذکر است متقاضیان ثبت‌نام باید دارای چهار شرط بدون زمین یا واحد مسکونی، پنج سال سابقه سکونت در شهر محل تقاضا، استفاده نکردن از امکانات دولتی یا امکانات نهادهای عمومی غیردولتی مربوط به تامین مسکن و متاهل یا سرپرست خانوار باشند.

گفتنی است تاکنون ۲۴ هزار و ۲۴۱  نفر در طرح اقدام ملی مسکن یزد ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۹ هزار و ۷۷۶ نفر واجد شرایط اعلام شدند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.